Buradasınız

YMMO ile 7143 sayılı kanun hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

YMMO ile 7143 sayılı kanun hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Vergi Dairesi Başkanlığımız ile Yeminli Mali Müşavirler Odası 28 Haziran Perşembe günü, Yeminli Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonunda 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu ile ilgili bilgilendirme toplantısı için bir araya geldi.

YMMO Başkanı Şadi Çetin açılış konuşmasında: “Yeni bir yapılandırma kanununun bilgilendirme sunumu için yine bir araya geldik. İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı ile yaptığımız toplantılar amacına ulaşmış verimli toplantılardır. Bugün burada yapılacak olan sunumun ve sonrasında yapacağımız soru cevaplar bölümünün birçok meslektaşıma yarar sağlayacağına inanıyorum. Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. ” dedi.

Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin açılış konuşmasında;

“7143 sayılı kanunun bilgilendirme toplantısının ilkini burada gerçekleştiriyoruz. Yapacağımız bu toplantının amacı bilgilendirme toplantısından öte yapılandırmanın uygulamada nasıl, neleri kapsadığı ve tereddüt ettiğiniz konularda sizleri bilgilendirerek yardımcı olmaktır. Toplantının herkes için verimli geçmesini diliyorum.” dedi. 

Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin’in konuşmasının ardından 7143 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına ilişin kanun hakkında Tahsilat Müdürü Emine Çetin tarafından yapılan sunum ve soru cevap bölümü sonrasında toplantı sona erdi.

Yeminli Mali Müşavirler Odasının Toplantı Salonunda 28.06.2018 Tarihinde gerçekleşen koordinasyon toplantısına Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin’in yanı sıra YMMO Başkanı Şadi Çetin, İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürlerimiz Ferhat Tayfun Zorlu, Metin Sakarya, Ümit Güner, Mürşit KILIÇ, Sümeyra Somuncuoğlu, Vergi Dairesi Müdürleri ve çok sayıda oda üyesi katıldı.