Buradasınız

İzmir YMM Odası üyeleri ile 7020 yılı Bazı Alacakların Yapılandırılmasına Dair Kanun hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

İzmir YMM Odası üyeleri ile 7020 yılı Bazı Alacakların Yapılandırılmasına Dair Kanun hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Vergi Dairesi Başkanlığımız ile Yeminli Mali Müşavirler Odası 13 Haziran Salı günü, Koordinasyon Toplantısı için bir araya gelerek 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda ve Bir Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun hakkında bilgilendirme yapıldı.

YMMO Başkanı Şadi Çetin açılış konuşmasında: “İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı ve İzmir YMM Odası arasında Üçer aylık periyotlarla gerçekleştirilen koordinasyon toplantılarının mükelleflere çok olunmlu yansımaları olmaktadır. Bu toplantılara başta Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin olmak üzere emek veren herkese teşekkür ediyorum ” dedi.

Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin açılış konuşmasında;

“En önemli paydaşlarımızdan biri olan Yeminli Mali Müşavirler ile iletişimimizin güçlü kalması ve koordineli olarak çalışmalarımızı sürdürmek amacıyla  periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz toplanıtlardan bir yenisi için daha bir araya geldik.  Bu toplantının da önceki toplantılar gibi faydalı geçeceğini umut ediyorum.”  diyerek sözlerini tamamladı.

Açılış konuşmaları 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda ve Bir Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun hakkında bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi. 

13.06.2017 tarihinde gerçekleşen koordinasyon toplantısına Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin’in yanı sıra YMMO Başkanı Şadi Çetin, Grup Müdürlerimiz Ferhat Tayfun Zorlu, Mürşit Kılıç, Ümit Güner, Vergi Dairesi Müdürleri ve çok sayıda oda üyesi katıldı.