Buradasınız

İzmir SMMM Odasında 7020 yılı Bazı Alacakların Yapılandırılmasına Dair Kanun hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.

İzmir SMMM Odasında 7020 yılı Bazı Alacakların Yapılandırılmasına Dair Kanun hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.

27 Mayıs 2017 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda ve Bir Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun hakkında Vergi Dairesi Başkanlığımız ve SGK İzmir İl Müdürlüğü işbirliğiyle İzmir Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasında bilgilendirme semineri düzenlendi.

Açılış konuşmasına 7020 sayılı yasanın ülkemiz için hayırlı olmasını dileyerek başlayan İzmir SMMM Odası Başkan Yardımcısı Ömer Akbaş, seminerin düzenlenmesindeki katkılarından dolayı Vergi Dairesi Başkanlığımıza ve SGK İzmir İl Müdürlüğüne teşekkür etti. 

Açılış konuşmasının ardından SGK Primler Daire Başkanı Gökhan Tuna ve Vergi Dairesi Başkanlığımız Tahsilat Müdürü Emine Çetin tarafından gerçekleştirilen sunumun ardından bilgilendirme semineri sona erdi.

08.06.2017 İzmir SMMM Odası konferans salonunda gerçekleşen etkinliğe Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin'in yanı sıra Grup Müdürümüz Ferhat Tayfun Zorlu katıldı.