Buradasınız

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne Ziyarette Bulunuldu.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne Ziyarette Bulunuldu.

29.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin, İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret ederek hafta hakkında bilgi verdi.

Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin sözlerine “Vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlıklarını arttırmak, özellikle yarının mükellefleri ve yöneticileri olacak gençlerimiz üzerinde sağlıklı bir vergi bilincini oluşturmak ve idare-mükellef ilişkilerini uyumlu hale getirmek son derece önemlidir. Geçmişte olduğu gibi bu günde bu kapsamda yaptığımız etkinliklerde bize vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederim.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya MUTLU, “Esnafın ülke içinde yeri ve önemini bildiğimiz gibi verginin önemini de çok iyi bilmekteyiz. Üyelerimizi bilinçlendirecek her türlü etkinlikte yanınızdayız.” dedi.

26.02.2018 tarihinde gerçekleşen ziyarete Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin, İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’nun yanı sıra Grup Müdürlerimiz Ferhat Tayfun Zorlu, Mürşit Kılıç, Ümit Güner,  Mükellef Hakları ve İletişim Müdürü Hatice Çeliker ve Özel Büro Müdürü Emine Çetin katıldı.