Buradasınız

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine 7020 yılı Bazı Alacakların Yapılandırılmasına Dair Kanun hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine 7020 yılı Bazı Alacakların Yapılandırılmasına Dair Kanun hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine Vergi Dairesi Başkanlığımız ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen seminerle 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda ve Bir Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun hakkında  bilgi verildi.

Esnaf teşkilatına verdikleri desteklerden ötürü SGK İl Müdürü Ekrem Gülcemal ile İzmir Vergi Dairesi Başkanı Rıfat Engin’e teşekkür eden İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu, esnaf sanatkarların son güne bırakmadan yapılandırma için başvurmaları gerektiğini söyledi.

İESOB Başkanı Mutlu'dan sonra  esnaf teşkilatların ülke ekonomisi için önemine değinen Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin  “Ahilik sisteminden bu yana ekonominin can damarı esnaflarımızla bir kez daha bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun'un ülkemiz, vatandaşlarımız için hayırlı olmasını diliyor ve 30 Haziran'da başvuru süresi sona erecek olan bu son  fırsatı kaçırmamalarını tememenni ediyorum. ” diyerek sözlerini bitirdi.

İESOB Konferans Salonunda 20.06.2017 tarihinde gerçekleştirilen toplantı, 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda ve Bir Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun hakkında yapılan sunumla sona erdi.