Buradasınız

Halk Oyunları Yarışması Düzenlendi.

Halk Oyunları Yarışması Düzenlendi.

İzmir Maliye Spor Kulübü Derneğinin organize ettiği Halk Oyunları Yarışması 25.04.2018 tarihinde Sabancı Kültür Merkezinde çok büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Gösteri öncesi gruplara başarılar dileyerek konuşmasına başlayan Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin, “ Geçmişte yaptığımız Halk Oyunları Gösterisini bu yıl yarışma boyutuna taşıdık. Böylece daha fazla katılımcının etkinlikte yer almasını sağlayarak tatlı bir rekabette oluşturmuş olduk. Bu etkinlikle farklı karakterdeki kişilerin bir araya gelerek saygı, sevgi, hoşgörü çerçevesinde ve ekip ruhu ile neler başarabileceklerinin gösterilmesi bizim için son derece büyük önem taşımaktaydı. Gösteriden herkesin keyif alması dileğiyle, organizasyonda emeği geçenlere şimdiden teşekkür ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Gösterinin sona ermesinin ardından tüm katılımcılara teşekkür belgesi verilmesi ile yarışmada 3. olan Kemeraltı V.D Halk Oyunları Ekibine Grup Müdürü Ferhat Tayfun Zorlu, 2. Olan Denetim Müdürlüğü Halk Oyunları Ekibine Maliye Spor Yön. Kur. Başkanı Mürşit Kılıç, 1. Olan Başkanlık Kompleksine kupasını Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin’in vermesinin ardından etkinlik son buldu.

25.04.2018 tarihinde Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleşen etkinliğe Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin, Vergi Dairesi Grup Müdürleri, Vergi Dairesi Müdürleri, Vergi Dairesi personelleri ve misafirleri izleyici olarak katıldı.