Buradasınız

Halı Saha Futbol Turnuvasının Şampiyonu Balçova Kompleksi oldu.

Halı Saha Futbol Turnuvasının Şampiyonu Balçova Kompleksi oldu.

İzmir Maliye Spor Kulübü Derneğinin organize ettiği ve 12.03.2018 tarihinde start alan futbol turnuvası 27.05.2018 tarihinde Balçova Kompleksi – VDK Vergi Müfettişleri takımları arasında oynanan final müsabakasıyla sona erdi.

Grup Müdürleri ve Vergi Dairesi Müdürlerinin gösteri maçı ve ardından Halk Oyunları Yarışmasının Birincisi Başkanlık Kompleksi grubunun halk oyunları gösterisi sonrası yapılan final maçında Balçova kompleksi VDK Vergi Müfettişlerini 6-2 yenerek şampiyonluk kupasını havaya kaldırdı.

Kupa töreninde turnuvaya katılan tüm takımları tebrik ettiğini belirterek konuşmasına başlayan Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin, “Turnuva süresince centilmenliği ve rekabeti barındıran seyir zevki güzel olan karşılaşmalar izledik. Bu karşılaşmalar neticesinde küçük sakatlanmalar da yaşandığını gördük onlara da acil şifalar diliyorum. Futbol turnuvasına katılan tüm takımlara ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Balçova kompleksi, şampiyonluk kupasını Vergi Dairesi Başkanımız Rıfat Engin’in elinden alırken, VDK Vergi Müfettişleri ikincilik kupasını İzmir Defterdar V. Birol Özden,  İzmir A- Vergi Müfettişleri takımına üçüncülük kupasını Küçük Ve Orta Öl Ölçekli Grup Başkanı Serdar Pehlivan, Balçova İhtisas takımına dördüncülük kupasını Grup Müdürlerimiz Metin Sakarya ve Akın Bütüner verdi.

Maçın hakemi Berkan Karakaş ’a günün anısına Grup Müdürü ve İzmir Maliyespor Kulübü Başkanı Mürşit Kılıç tarafından plaket takdim edildi.

Maçlar  şu şekilde sonuçlandı:

Balçova İhtisas VD        : 7  İzmir A- Vergi Müfettişleri : 6

VDK  Vergi Müfettişleri  : 2  Balçova Kompleksi           : 6